GRUPY 6-LATKÓW

 Grupa KWIATKI to wesołe 6 - latki

 Jesteśmy jedną z dwóch  najstarszych  grup w naszym przedszkolu.

W ciągu całego roku będziemy aktywnie przygotowywać się do rozpoczęcia edukacji w szkole podstawowej. Prawie wszyscy uczęszczamy do ANIOŁKA już czwarty rok.  Śmiało przekraczamy próg przedszkola. Jesteśmy wesołe i chętnie bawimy się ze sobą.

W czasie spędzonym w przedszkolu dzieci będą poszerzać  wiedzę, rozwijać swoje umiejętności. Przed nimi bowiem ważne wyzwanie, wkroczenie w świat liter i liczb. Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości, zapewne z łatwością sprostają wszystkim tegorocznym wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu będzie dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju. Najważniejsze, by każdy dzień sprawiał dzieciom radość, a na ich twarzach był zawsze widoczny uśmiech. Podstawę działalności dzieci stanowić będzie zabawa, dzięki której zdobywać  one będą nowe doświadczenia i umiejętności.

Z życzeniami udanego roku szkolnego dla dzieci i ich rodziców

wychowawczyni: Monika Kaiser 

                           

 

 

BIEDRONKI

 

Jesteśmy grupą 6 – latków. W sumie jest nas 24 biedroneczek.
W tym roku dołączyła do nas nowa koleżanka – Oliwia
oraz 4 kolegów – Mikołaj, Dominik, Miłosz i Juliusz.
 Bardzo lubimy wspólnie spędzać czas, bawiąc się w sali lub na świeżym powietrzu. Dużą przyjemność sprawia nam także taniec, śpiew, czy też zabawy badawcze, które pozwalają nam jeszcze lepiej poznać otaczający nas świat.
 Po wakacyjnym wypoczynku jesteśmy pełni zapału i energii,
aby zdobywać wiedzę "po okiem" Pani Ani Złotowskiej oraz Pani Ani Kaczmarek,
aby jak najlepiej przygotować się do roli ucznia.

 

 

 

 

 

 

  

Realizacja: WEBPC-GROUP